Witamy Państwa na naszej stronie!

        NAWIADY -   MAZURY JAKICH NIE ZNACIE!!!!

 

 Zapraszamy do spędzenia wolnego czasu w sercu Mazur /tylko 200km od Warszawy/, w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego, nad brzegiem krystalicznie czystego jeziora, wśród pagórków, na których pasą się nasze konie. Do Waszej dyspozycji jest 20 ha przestrzeni wokół zabudowań o każdej porze roku.

WIĘCEJ NA NASZEJ NOWEJ STRONIE www.siedliskonawiady.pl

Doskonałe miejsce do wypoczynku dla jeźdzca i konia /obszerne boksy i bogate pastwiska/, okolica wymarzona do przejażdżek konnych.

CENY DOTYCZĄ POJEDYŃCZEGO NOCLEGU, PRZY DŁUŻSZYCH POBYTACH UDZIELAMY DUŻYCH RABATÓW.

 Proponujemy 2-osobowe pokoje z łazienkami i dostępem do aneksu kuchennego.

Pokoje 2-osobowe - 150zł/dobę, dostawka 50zł.

Pokoje 2-osobowe o podwyższonym standardzie - 400zł/dobę, dostawka 100zł.

 

 

Proponujemy aktywny wypoczynek:

Jazdy konne, bryczkami, saniami, nauka na placu prowadzona przez instruktora jazdy konnej, wycieczki i rajdy w okolicznych lasach.

Jezioro: plaża, pomost, łódka, wind surfing, wędkowanie.

Okolica: rowery, nordic walking, małe samochody terenowe SUZUKI SAMURAI, grzybobrania.

Na terenie: ogniska, tenis stołowy, piłki, badminton, speedbadminton, piaskownica, zjeżdżalnia, zabawki dla dzieci.

 

Organizujemy  rajdy konne na Mazurach:
"Trakenami wzdłuż rzeki Krutyni, miejsca, które odwiedzała Hrabina Marion Dönhoff."

Odkryjcie razem z nami urok koni trakeńskich, piękno mazurskiej przyrody w dorzeczu Krutyni i kawałek historii tych ziem.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych rajdach konnych. Zapewniamy wyśmienitą organizację i niezapomniane wrażenia. Rajd można odbyć również bryczką.Wykorzystując nasze długoletnie doświadczenie w organizacji imprez konnych, proponujemy żebyście spędzili z nami niezapomniane chwile i zapraszamy do zapoznania się z opisem, warunkami i cennikiem naszego rajdu. Towarzyszyć nam będą wyśmienite konie hodowane i trenowane przez nas.


Trasa rajdu

Trasa to ok. 150 km, codziennie nocleg w innym pensjonacie lub na oryginalnym obozowisku z pełnym zapleczem socjalnym. Po drodze interesujące miejsca związane z florą, fauną, kulturą, historią byłych Prus Wschodnich. Teren pagórkowaty, zawarty w Mazurskim Parku Krajobrazowym, po drodze ponad 20 jezior o powierzchni powyżej 1ha, krystalicznie czystych, okolonych Puszcza Piską z wieloma rezerwatami  przyrody.

Dowiedz się więcej na temat Krutyni.
Glowna Glowna Glowna Glowna Glowna